Baş Ağrılarına İlaç Gibi Geldiğini Bilmediğiniz 11 Ağrı Kesici Yiyecek…

159 Views No Comment

bas_agri_ilac

Duyduk ki bu aralar herkeste bir baş ağrısı süregeliyormuş, nedeni de aşırı sıcaklardan vücudumuzun fazla su kaybetmesi ya da gündelik hayatımızda bizi strese sokan etkenlermiş. Bunu öğrenince boş durur muyuz, durmadık tabii, hemen buna doğal çözümler araştırmaya başladık.

Belki yiyeceklerden destek alabiliriz, bu ağrıların öyle olur olmadık zamanlarda baş göstermesine engel olabiliriz dedik. Aslında pek yakından tanıdığımız canımız yiyeceklerin bu etkilerini görünce de çok bir mutlu olduk. Zira hepsi baş ağrılarıyla baş etmemizde bize destek olmaya hevesliymiş.

“Hangi yiyeceklermiş onlar” ve “İçinde ne varmış da öyle etkileri varmış ki” diye meraklananları daha fazla bekletmeden şifa küpü yiyeceklere uzanalım şimdi.

Önemli bir not: Siz yaparsınız ama biz de söylemiş olalım, kronikleşmiş bir baş ağrınız ya da ciddi bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışmadan, muayene olmadan, sadece yiyeceklerden destek almamalısınız.

http://yemek.com/bas-agrisina-iyi-gelen-yiyecekler/?utm_source=twitter&utm_medium=cpc&utm_campaign=bas-agrisina-iyi-gelen-yiyecekler-birdaha#.WC1cWOaLR9N

Yazıyı Paylaşırmısınız

About the author

A.Ü. DTCF mezunu. İngiltere, Sheffield Üniversitesinde Enformasyon Yönetimi, İsrail'de Kırsal Bölgesel Kalkınma Planlaması Post Graduate Study. Yayınlanmış çalışmaları: Söz İncileri; Divan Edebiyatından Seçilmiş Beyitler (2. baskı), Önce Söz Vardı; Fıkıh, Edebiyat ve Tasavvuftan Seçmeler. İlgi alanları: Yenilik, değişim, Gelişme. Uzmanlık alanı: Proje Yönetimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.